Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
25 Ocak 2023 Çarşamba

Kar yağdı, 9 bin hanenin elektriği kesildi

Avusturya’ya geri gelen kışla birlikte kar yağışı da başladı. Soğuk hava dalgası bir hafta sürecek. Kar yağışı nedeniyle 9 bin hanenin elektriği kesildi.

Avusturya’ya kış geri geldi. Bütün hafta boyunca sürmesi beklenen soğuk hava dalgası ülkeyi etkisi altına aldı. Özellikle güney ve güneydoğu bölgelerinde görülen şiddetli kar yağışı nedeniyle Steiermark ve Karintiya eyaletlerinde 9 bini aşkın hanenin elektriği kesildi. Karintiya’da birçok okul tatil oldu, 30 santime varan kar kalınlığı ve yollara düşen ağaçlar nedeniyle birçok yol kapandı. 

Soğuk havaların hafta boyu sürmesi, sıcaklıkların -8 ila +4 derece arasında seyretmesi bekleniyor. Kar yağışı, perşembe ve özellikle cuma günü yeniden etkisini artıracak.

Geri Dön 25 Ocak 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN