Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Mart 2024 Pazartesi

Kar maskeli kadın benzin istasyonunu soydu

Avusturya'nın Steiermark eyaletinin Liezen ilçesindeki bir benzin istasyonu, pazar sabahı saat 4.30'da kar maskesi giymiş ve elinde bıçak bulunan bir kadın tarafından soyuldu.

Kar maskeli kadın benzin istasyonunu soydu

Saldırgan, 35 yaşındaki kasiyere beyaz bir plastik poşet fırlatarak, bıçakla tehdit edip kasadaki tüm parayı talep etti. Kasiyer istenen parayı poşete koyarken, saldırgan madeni paraları da istedi. Parayı aldıktan sonra saldırgan, kasiyeri birkaç kez bıçaklayıp, polisi aramaması konusunda tehdit etti.

Kasiyer vücudunun üst kısmında ve baş bölgesinde aldığı bıçak ve kesik yaraları nedeniyle şok yaşadı. Saldırgan, bilinmeyen miktarda parayla yürüyerek olay yerinden kuzeye doğru kaçtı. Polisin acil alarm araması sonuçsuz kalırken, Steiermark Eyalet Kriminal Polis Ofisi soruşturmayı devraldı ve olası tanıklardan 059133 60 3333 numaralı telefondan bilgi vermeleri istendi.

Geri Dön 18 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN