Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
28 Ağustos 2023 Pazartesi

Kamyon kasasından çıkan 53 kişinin Türkiye'den geldiği tespit edildi

Avusturya'da insan kaçakçılığı şüphesiyle ilgili olarak yapılan trafik kontrolünde, küçük bir kamyonun kasasında, Türkiye'den gelen 53 kişinin taşındığı ortaya çıktı.

Yabancı plakalı bir aracın sabah saat 09.00 civarında fark edildiği belirtildi. Linz Rudolfstraße'de gerçekleştirilen denetimde, kamyonun arkasında, aralarında çocukların da bulunduğu 53 kişi tespit edildi.

Yukarı Avusturya Eyalet Polisi, kamyonun kasasında siyah bir panelin arkasına sıkışmış vaziyette bulunan ve Almanya'ya ulaşmayı hedefleyen kaçakların olduğunu açıkladı.

Yetkililer, Linz kentinde pazar günü durdurulan kamyon içerisinde, kaçma teşebbüsünde bulunan dört kişinin gözaltına alındığını ve kaçak göçmenlerin çoğunun Türkiye'den geldiğini ifade etti.

Ayrıca, gözaltına alınan zanlılardan üçünün 18, 24 ve 28 yaşlarında olduğu ve bu kişilerin Türkiye vatandaşı olduğu belirtildi. Dördüncü zanlının milliyeti ise hâlâ tespit edilmeye çalışılıyor.

Geri Dön 28 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN