Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Şubat 2024 Perşembe

Kadın cinayetlerine karşı Haykırış Günü

Avusturya’da geçtiğimiz cuma bir günde beş kadın cinayeti işlenmesi üzerine, kadın dernekleri 'Haykırış Günü' düzenleyeceklerini duyurdu.

Avusturya’da geçtiğimiz cuma bir günde beş kadın cinayeti işlenmişti. Kadın dernekleri artan kadın cinayetlerine dikkat çekmek için cuma günü 'Haykırış Günü' düzenleyeceklerini duyurdu. Derneklerden, "Yaşı, kökeni, sosyal statüsü ne olursa olsun her kadın bu cinayetlerin kurbanı olabilir. Cinayetlerin derhal durdurulması için hükümete çağrıda bulunacağız" açıklaması yapıldı.

Avusturya’da şiddete karşı etkili ve sürdürülebilir önlemlerin hayata geçirilmesi gerektiği vurgulandı. Konuya ilişkin 250 milyon avro ve 3 binden fazla tam zamanlı kadın istihdamı çağrısında bulunuldu.

Kadın dernekleri ve çok sayıda sivil toplum kuruşuluşun, 1 Mart Cuma günü Viyana’da Minoritenplatz’da yas kıyafetleriyle protesto düzenleyecek. 

Geri Dön 29 Şubat 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN