Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Mart 2024 Perşembe

Kaçak elektrik çekilen evler mültecilere fahiş fiyata kiralandı

Başkent Viyana'da, oturulması tehlikeli olan 32 eve kaçak elektrik ve su bağlandı. Söz konusu evler, mültecilere fahiş fiyatlardan kiraya verildi.

Avusturya’nın başkenti Viyana’da, oturulması tehlikeli olan 32 eve kaçak elektrik ve su tesisatı çekildiği tespit edildi. Söz konusu konutların oturulması tehlikeli binalar olduğu açıklanırken; bodrum katlarından çatı katına kadar tüm alanların fahiş fiyatlarla sığınmacılara kiralandığı, iki odalı en küçük dairelerin 1.000 avroya kiraya verildiği ortaya çıktı.

Polis operasyonunda, Suriye, Irak ve Afganistan’dan gelen sığınmacıların insani olmayan koşullar altında yaşamak zorunda kaldığı dikkat çekti. 122 kişinin yaşadığı apartmanlarda, çok sayıda sonradan eklenmiş ve kurallara uygun olmayan şekilde monte edilmiş duş ve tuvalet bulunduğu da bildirildi.

Geri Dön 28 Mart 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN