Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Şubat 2023 Pazartesi

Irkçı balo protesto edildi

Avusturya’nın başkenti Viyana’da aşırı sağcı FPÖ başta olmak üzere Neonazi gruplar tarafından tarihi Hofburg Sarayında düzenlenen balo, iki farklı gösteriyle protesto edildi.

Irkçı balo protesto edildi

Tarihi Hofburg Sarayında düzenlenen balonun Rusya-Ukrayna savaşının yıldönümüne denk gelmesi nedeniyle çoğunluğunu Ukraynalıların oluşturduğu ilk gösterici grubu, parlamento binası önünde toplanarak Rusya yanlısı olmakla suçladıkları aşırı sağcı partiye tepki gösterdi.

Avusturya ve Almanya başta olmak üzere Avrupa’daki aşırı sağcı ve ırkçı oluşumların bir araya geldiği baloya karşı ikinci protesto ise sol gruplar tarafından düzenlendi.

Viyana’nın sembollerinden Votiv Kilisesi önünde toplanan göstericiler, burada yaptıkları konuşmalarda, Nazi ideolojisini yeniden canlandırmak isteyen ırkçı grupların, ülkenin önemli yerlerinden biri olan Hofburg’da etkinlik düzenlemesine izin verilmemesi gerektiğini dile getirdi.

Geri Dön 27 Şubat 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN