Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Haziran 2024 Salı

Innsbruck’ta bomba alarmı: Merkez Tren İstasyonu kapatıldı

Avusturya'nın Innsbruck kentinde Merkez Tren İstasyonu, iki ayrı bomba ihbarı nedeniyle kapatıldı. İstasyon tamamen tahliye edildi.

Innsbruck’ta bomba alarmı: Merkez Tren İstasyonu kapatıldı

Avusturya’nın Innsbruck kentinde önceki akşam saatlerinde büyük bir hareketlilik yaşandı. Kimliği belirsiz kişiler, Merkez Tren İstasyonu’na iki ayrı bomba ihbarında bulundu. Bombaların biri gelen yolcu bölümüne, diğeri ise iki numaralı perona yerleştirildiği iddia edildi. İhbarlar üzerine Avusturya polisi hemen harekete geçti.

Polis, tren istasyonunu tamamen tahliye etti, tren trafiğini durdurdu ve bölgeyi kordon altına aldı. Geniş çaplı bir operasyon başlatan güvenlik güçleri, gece saat 23 sularında yaptığı açıklamada, istasyonda güvenliğin yeniden sağlandığını ve ihbarların asılsız olduğunu duyurdu.

Geri Dön 25 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN