Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Ocak 2023 Cumartesi

İklim aktivistlerinden beş gün üst üste eylem

Avusturya’nın başkenti Viyana’da iklim aktivistleri bu hafta içi her gün eylem yaptı.

Başkent Viyana’da pazartesiden bu yana her gün şehir merkezindeki önemli yolları ablukaya alarak eylem yapan ‘Son Nesil’ iklim protestocuları, bugün şimdiye kadarki en geniş kapsamlı eylemlerini düzenledi. 

Kendilerini yine asfalta yapıştırarak Nashmarkt çevresindeki yolları tamamen kapatan aktivistler, ‘federal hükümetin iklimi ve geleceği korumadaki başarısızlığından duydukları çaresizliği’ dile getirdi, otobanlarda 100 km/s hız sınırı talebinde bulundular. 

Protestocuları destekleyen bilim insanı sayısının 50’ye çıktığı bildirildi. Ancak eylemler, trafik sıkışıklığına yol açarak günlük hayatta aksaklıklara yol açtığı için kamuoyunda karışık tepkilerle karşılanıyor. 

Geri Dön 14 Ocak 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN