Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
04 Mart 2023 Cumartesi

İflas dalgası bekleniyor

Korona dönemi mali kayıpların karşılanması adına hükûmetin ödemesi gereken tazminatın gecikmesi sonrası çok sayıda küçük ve orta ölçekli işletme iflasın eşiğinde.

İşletme danışmanı Gerald Zmuegg, Avusturya’da çok sayıda küçük ve orta ölçekli işletmenin iflasın eşiğinde olduğu uyarısında bulundu. Bunun sebebi, salgın dönemindeki mali kayıpları telafi etmek için hükûmetin ödeyeceği korona zarar tazminatlarının gecikmesi. 

Avusturya hükûmeti, şu anda birçok şirkete enflasyon nedeniyle yardım yapıyor. Ancak 8 bin 500’den fazla şirket, hâlen korona dönemindeki zararlarının tazminatının ödenmesi için bekliyor. 

Yardım başvurularının inceleme prosedürünün çok yavaş ilerlediğini vurgulayan Zmuegg, özellikle kış döneminde faaliyet gösteremeyen turizm ve gastronomi işletmelerinin tehlikede olduğunu dile getirdi. 

Geri Dön 04 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN