Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Mart 2024 Cuma

Hız sınırını aşan 3 sürücünün araçlarına el konuldu

Mart 2024 itibarıyla yürürlüğe giren yeni trafik kurallarına göre; Viyana’da 1, Tirol bölgesindeki 2 sürücünün araçlarına aşırı hız nedeniyle el konuldu.

Viyana’da yakalanan sürücünün, şehir merkezinde saatte 114, Tirol bölgesinde ise 179 kilometre hızla gittiği tespit edildi. İçişleri Bakanlığı yeni yürürlüğe giren yönetmeliğe ilişkin verilerin mayıs ayında yayımlanmaya başlanacağını açıkladı. 

Hız sınırının şehir içinde saatte 60 kilometre, şehir dışında ise saatte 70 kilometre aşılması durumunda araçlara 2 hafta süresince el konulabiliyor. Sürücülerin, hız nedeniyle daha önce cezası bulunması durumunda araca el konularak satışa çıkarılabiliyor. Şehir içi hız sınırını 80, şehir dışı hız sınırını da saatte 90 kilometre aşan sürücülerin araçlarına ise hemen el konulabiliyor.

Geri Dön 08 Mart 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN