Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Eylül 2023 Çarşamba

Hayvan bakıcısı gergedan tarafından öldürüldü

Salzburg Hellbrunn Hayvanat Bahçesi'nde meydana gelen olayda, 33 yaşındaki gergedan bakıcısı öldü ve bir başka bakıcı ağır yaralandı.

Bakıcılardan biri, gergedanlara bakım sağlarken saldırıya uğradı ve ciddi yaralar aldı. Diğer bir bakıcı ise bu saldırı sırasında meslektaşına yardım etmeye çalıştı ve o da gergedan tarafından saldırıya uğradı. Maalesef, ilk bakıcı olay yerinde hayatını kaybetti.

Gergedanlar temelde çok nazik ve zeki hayvanlardır, sadece ağırlıkları onları idare etmeyi zorlaştırır. Jeti adlı söz konusu gergedan, Afrika’daki bir rezervden geldiği 2009 yılından bu yana Salzburg Hayvanat Bahçesi’nde bulunuyor. 

Hayvanat bahçesi müdürü, olayın ayrıntılarının netleştirilmesi gerektiğini ve güvenlik önlemlerinin gözden geçirildiğini açıkladı. Yaşanan trajik olay nedeniyle Salzburg Hayvanat Bahçesi Salı günü kapalı kaldı.

Geri Dön 13 Eylül 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN