Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
21 Ekim 2023 Cumartesi

Güvenlik önlemleri artırılacak

Avusturya, Filistin-İsrail çatışmaları ile Fransa ve Belçika'da yaşanan terör saldırıları sonrası güvenlik önlemlerini artırmaya hazırlanıyor.

Avusturya’da federal hükûmet, İsrail-Filistin arasında yaşanan çatışmaların ardından kriz zirvesinde bir araya geldi. Fransa ve Belçika’da yaşanan terör olaylarına işaret eden Başbakan Karl Nehammer, yurttaşlara sağ duyu çağrısında bulundu. İçişleri Bakanı Gerhard Karner, ülke genelinde güvenliğin artırılması gerektiğine dikkat çekti, “Veri gizliliği önemli ancak bu günlerde toplumun güvenliği önceliğimiz olmalı" şeklinde konuştu. Karner, veri korumasına yönelik değişiklikler yapılacağının sinyallerini verdi, "Failleri takip etmek her geçen gün zorlaşıyor, bu değişmeli" dedi. 

Şansölye Yardımcısı Werner Kogler de Hamas’ın terör örgütü olduğunu belirterek, cuma günleri camilerde verilen hutbelerin takip edileceğini bildirdi. 

Geri Dön 21 Ekim 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN