Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
21 Temmuz 2023 Cuma

Graz polisi, yanlış şüpheliyi serbest bıraktı

Graz polisi, hırsızlık şüphesiyle geçen hafta gözaltına alınan iki kişiden, yanlışlıkla suçlu olan ve hapishaneye gönderilmesine hükmedilen zanlıyı serbest bıraktı. Karışıklığın sebebi olarak, iki şüphelinin görünüş benzerliği ve dil bariyeri gösterildi.

Geçtiğimiz hafta, biri 37, biri 47 yaşında iki Macar, hırsızlık şüphesiyle gözaltına alınmıştı. Birinin suçsuz olduğuna, diğerinin ise suçlu olduğuna ve hapse gönderilmesi gerektiğine hükmedildi. Ancak polis, yanlışlıkla hapse girmesi gereken zanlıyı serbest bıraktı.

Polis tarafından yapılan açıklamada, hatanın kısa sürede fark edildiği, asıl serbest bırakılması gereken kişinin serbest bırakıldığı belirtildi. Yanlışlıkla serbest bırakılan suçlu içinse arama çalışması başlatıldı, ancak zanlı henüz bulunmadı.

Geri Dön 21 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN