Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Mayıs 2023 Çarşamba

Göçmen gence şiddet uygulayan Viyanalı polis hâlâ görevde

Avusturya'nın başkenti Viyana'da, 19 yaşındaki göçmen gence şiddet uygulayan, kafasını defalarca asfalta vuran polis hâlâ görevde.

Başkent Viyana’nın Simmering bölgesinde, polis memurlarının 19 yaşındaki göçmen bir genci orantısız şiddet uygulayarak tutukladığı kaydedildi. Sosyal medyaya yansıyan videolarda, polislerin gencin kafasını defalarca asfalta vurduğu görülüyor. 

Viyana-Simmering’de, pazar günü 38 yaşındaki İranlı bir adam, vurularak öldürüldü. Cinayetin ardından polis memurları, gazeteciler ve vatandaşlar suç mahallinde toplandı. Polisin açıklamasına göre, 19 yaşındaki genç, güvenlik şeridi altına alınmış bölgeye girmeye çalıştığı için tutuklandı. 

Ancak, Puls24 haber kanalına göre, olay mahallinde bir güvenlik şeridi yoktu, ve göçmen genç yalnızca para çekmek için yolun karşısındaki ATM’ye gitmek istiyordu.

Gencin, tutuklanmak için yere yatırılırken, kafasının polis tarafından defalarca asfalta vurulduğu, ve polise ‘Bunu neden yapıyorsunuz?’ dediği gözlemlendi. Genç, daha sonra savcılık kararıyla serbest bırakıldı. Şiddet uygulayan polis ise görevine devam ediyor. 

Geri Dön 10 Mayıs 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN