Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Mayıs 2023 Perşembe

FPÖ: Viyana, ‘sınır dışı başkenti’ olmalı

Aşırı sağcı FPÖ’nün Viyana lideri Dominik Nepp, Viyana Belediyesi’nin göçmen politikasını şiddetli şekilde eleştirerek, federal başkentin ‘sınır dışı başkenti’ olması talebinde bulundu. 

Nepp, "2015’ten bu yana çok sayıda göçmen ülkeye palalarla geldi. Artan cinayetler, bıçaklamalar, ve soygunlara, Avusturya’ya sadece sosyal sistemimizden yararlanmak için gelen yasa dışılar ve suçlular neden oluyor" ifadelerini kullandı, göçmenlerin ÖVP’nin planladığı şekilde entegre edilmesini değil, sınır dışı edilmesini talep etti. 

FPÖ Viyana Meclis Grup Başkanı Maximilian Krauss da, Viyana’da artan suç oranına dikkat çekerek, bundan göçmenleri ve siyasetçilerin başarısız göçmen politikalarını sorumlu tuttu.

Geri Dön 25 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN