Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
16 Ağustos 2023 Çarşamba

FPÖ: Sosyal konutlar yalnızca Avusturya vatandaşlarına verilsin

Aşırı sağcı FPÖ’nün Viyana Eyalet Lideri Dominik Nepp, Viyana Belediyesi’ne ait konutların yalnızca Avusturya vatandaşlarına kiralanması gerektiğini savundu. 

Nepp, Heute gazetesine verdiği demeçte, "Viyana’ya gelen her sözde sığınmacı, ilk günden itibaren belediye konutlarında oturmaya hak kazanıyor. Bu durum, büyükanne ve büyükbabaları bu sosyal standardı elde etmek için çalışan Avusturya vatandaşları için adil değil" ifadelerini kullandı. 

Viyana’da ihtiyaç sahiplerine verilen 1.000 avroluk ‘asgari gelir’ sosyal yardımından faydalananların yüzde 60’ının vatandaş olmadığına dikkat çeken FPÖ’lü siyasetçi, "Bu ülkeye hiç katkısı olmamış kişilerin ilk günden itibaren 1.000 avro yardım alması adil değil" diye konuştu. 

Geri Dön 16 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN