Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Şubat 2024 Çarşamba

Esrar tartışması Avusturya’ya da sıçradı

Avusturya’da Yeşiller Partisi Avrupa Birliği adaylarından Lena Schilling esrarın, Avusturya’da da yasallaştırılması gerektiğini savundu.

Esrar tartışması Avusturya’ya da sıçradı

Unique Research tarafından Heute gazetesi adına yapılan bir anket, her iki Avusturyalıdan birinin esrarın kontrollü bir şekilde yasallaştırılmasına sıcak baktığını ortaya koydu. Esrarın yasallaşmasını isteyenler ürünlerin lisanslı mağazalarda satılması gerektiğini ifade etti. Ankete katılanların yüzde 26’sı esrara kesinlikle karşı çıkarken, yüzde 24’ü doğru bir fikir olmadığını savundu.

Esrarın yasallaşmasını en çok Yeşiller ve Sol Parti seçmenleri desteklerken, muhafazakar ve milliyetçi seçmen esrar kartışı bir tutum sergiledi. Liberal seçmenlerin ise yüzde 49’unun öneriye destek verdiği belirtildi.

Geri Dön 21 Şubat 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN