Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Mart 2024 Çarşamba

Enerji firması, hanelere 275 avro geri ödeyecek

Avusturya’nın başkenti Viyana’da, fiyat tarifelerinde haksız değişiklik yaptığı tespit edilen bir şirket, hanelere 275 avroya kadar tazminat ödeyecek. 

Tüketici Bilgilendirme Derneği, Wien Energie şirketinin 2022’nin sonbahar aylarında tarifelerinde usülsüz değişiklikler yaptığın, söz konusu paranın abonelere geri ödeneceğini duyurdu. Geri ödemelere ilişkin başvuruların başladığı, haziran ayına kadar devam edeceği, ödenecek miktarın hane başına 275 avroya kadar çıkabileceği belirtildi.

Buna göre, ortalama 2.000 kilovat saat elektrik kullanan bir haneye, 75 avroya kadar, 8 bin kilovat saat doğal gaz tüketimi olan hanelere ise 200 avroya kadar tazminat ödenecek.

Tüketici Bilgilendirme Derneği, başvuruların https://verbraucherrecht.at/wienenergie-aktion2024 adresinden yapılabileceğini, isteyenlerin şirketin hizmet bölümüne de başvuru da bulunabileceğini açıkladı.

Geri Dön 27 Mart 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN