Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Eylül 2022 Cuma

Emekli maaşlarına yüzde 8,4 zam talebi

Avusturya’da emekli maaşlarına yüzde 5,8 zam yapılacak. Ana muhalefetteki sosyal demokratlar ise zammın en az yüzde 8,4 olması çağrısında bulundu.

Avusturya’da emekli maaşlarına 1 Ocak 2023’ten itibaren ortalama yüzde 5,8 zam yapılacak. Ancak ana muhalefetteki Sosyal Demokrat Parti (SPÖ) bu zammı yeterli bulmadı, emeklilerin alım gücündeki kaybı engellemek için en az yüzde 8,4 zam yapılması çağrısında bulundu. 

SPÖ Sosyal Sözcüsü Josef Muchitsch, Avusturya’da enflasyonun şu anda yüzde 9,3 olduğunu ve vatandaşların haftalık market alışverişinin ortalama yüzde 19,1 daha pahalıya mal olduğunu hatırlattı ve "Burada milyonları tartışmıyoruz. İnsanların yemek, ısınma, ve kira masraflarını karşılayıp karşılayamamasını tartışıyoruz" dedi. 

Geri Dön 23 Eylül 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN