Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
05 Ekim 2022 Çarşamba

Emekli maaşlarına yüzde 5,8 ila 10,2 zam

Avusturya hükûmeti emekli maaşlarına zam konusunda anlaşmaya vardı. 2023 yılında maaşlara en az yüzde 5,8, en fazla yüzde 10,2 zam gelecek.

Avusturya hükümeti, uzun bir müzakere sürecinin ardından önümüzdeki yıl emekli maaşlarına yapılacak zamlar konusunda anlaşmaya vardı. Sağlık ve Sosyal İşler Bakanı Johannes Rauch, ÖVP Grup Başkanı August Wöginger ile beraber düzenlediği basın toplantısında, 2023’te emekli maaşlarına en az yüzde 5,8, en fazla yüzde 10,2 zam yapılacağını duyurdu. 

Emekli maaşı aylık 1.030 avronun altında olanlar, yani emeklilerin yüzde 9’u, yüzde 10,2, brüt 1.700 avronun altında olanlar yüzde 8,2, 2 bin 360 avronun üzerinde maaş alanlar ise yüzde 5,8 zam alacak.

Geri Dön 05 Ekim 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN