Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Haziran 2024 Çarşamba

Dahiliye uzmanları: Çöküşün eşiğindeyiz

Avusturya Dahiliye Uzmanları Birliği, Sağlık Bakanlığına yönelik kriz uyarısında bulundu. Basına açık yayımlanan mektupta, "Çöküşün eşiğindeyiz" ifadeleri kullanıldı.

Ülke genelinde dahiliye uzmanı açığının kritik seviyelere ulaştığı belirtilirken, özellikle kırsal bölgelerde tedaviye erişimin her geçen gün zorlaştığı vurgulandı.

Yapılan açıklamada, hastanelerde bekleme sürelerinin uzadığı, tedavi seçeneklerinin kısıtlandığı ve hastaneler üzerindeki baskının arttığı ifade edildi. İleri Araştırmalar Enstitüsü tarafından yapılan bir araştırmaya göre, Avusturya’da 2035 yılına kadar yasal sağlık sigortasına bağlı dahiliye doktorlarının arz ve talebi arasındaki fark yüzde 40'a kadar yükselecek.

Geri Dön 26 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN