Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Temmuz 2024 Perşembe

Çöl sıcakları geliyor: Mallorca'yı geçecek

Avusturya'da meteoroloji birimleri, hafta sonuna kadar çöl sıcaklıklarının etkili olacağını ve değerlerin Mallorca'yı geçeceğini bildirdi.

Çöl sıcakları geliyor: Mallorca'yı geçecek

Avusturya’ya sıcak hava dalgası geliyor. Meteoroloji birimleri, hafta sonuna kadar çöl sıcaklarının etkili olacağını ve sıcaklıkların 36 dereceye kadar çıkacağını duyurdu. Bu değerler, Almanların favori tatil adası Mallorca'daki 34 dereceyi geçecek.

Akşam saatlerinde Viyana, Vorarlberg, Außerfern ve Tiroler Oberland'da fırtına ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Batıda sıcaklıklar 25-32 derece, doğuda ise 30-36 derece arasında olacak.

Cuma günü ise doğu bölgelerinde sıcaklıkların 37 derece ile en yüksek seviyelere ulaşması bekleniyor. Uzmanlar, artan sıcaklıklarla birlikte fırtına riskinin de yükseldiğine dikkat çekerek halkı hava durumu güncellemelerini takip etmeleri konusunda uyardı.

Geri Dön 11 Temmuz 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN