Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Temmuz 2023 Cumartesi

Bu yıl 32 kişi boğularak öldü

Avusturya'da 2023 yılı içinde en az 32 kişi boğularak öldü. Artış dikkat çekti çünkü geçen yılın neredeyse iki katı.

Avusturya Ulaşım Güvenliği Heyeti (KFV) tarafından açıklanan verilere göre, Avusturya’da bu yılın başından bu yana en az 32 kişi boğularak öldü. Bu, geçen yılın aynı dönemine göre neredeyse iki kat artış anlamına geliyor. 

Uzmanlara göre, boğulma vakalarındaki artışın en büyük sebebi, korona salgını döneminde yüzme dersleri yapılmaması. KFV verilerine göre Avusturya’da 5 ila 19 yaş arasındaki her on kişiden biri, yani toplam nüfusun yüzde 7’si, yüzme bilmiyor. 

Yetkililer, insanlara tek başına açık suda yüzmemeleri, tek başına yüzenlerin bir refakatçi tarafından izlenmesi çağrısında bulunuyor. Özellikle anne babaların, suda yüzen küçük çocuklarını göz önünden ayırmamaları gerektiği vurgulanıyor. 

Geri Dön 29 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN