Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
09 Ekim 2023 Pazartesi

Başkentte silahlı çatışma: 4 yaralı

Viyana'da çıkan sokak çatışmasında en az dört kişi yaralandı. Özel harekat birimleri WEGA ve KOBRA, olaya müdahale etti ve kaçan dört saldırganı tutukladı.

Cumartesi akşamı çıkan çatışma sonrası, Viyana'nın Floridsdorf bölgesinde ağır zırhlı ve silahlı polis birimleri görevlendirildi. Halka bölgeden uzak durmaları tavsiye edildi. Viyana polisi, "Floridsdorf'taki Fultonstraße bölgesinde büyük bir operasyon devam ediyor. Yeterli güvenlik gücüyle görevdeyiz ve durumu netleştiriyoruz. Lütfen bölgeden uzak durun" şeklinde açıklama yaptı.

Çok sayıda polis otobüsü ve silahla donatılmış polislerin sokaklarda olduğu bildirildi. Operasyonun Nordbrücke ve Kagraner-Platz çevresinde de geniş kapsamlı olduğu görgü tanıkları tarafından doğrulandı.

Olayın ardından en az dört kişi yaralandı. Görgü tanıklarına göre, bir grup insan arasında çıkan kavgada ateşli ve kesici silahlar kullanıldı. Yaralılar hastanelere götürüldü.

Polis sözcüsü Markus Dittrich, "Bir grup insan arasındaki tartışma sırasında ateş açıldı ve şüphelileri şu anda arıyoruz" dedi.

Operasyonun hızlı bir şekilde yapıldığı ve şüpheli kişilerin evlerinin yakınında yakalandığı bildirildi. Polise göre; yaralıların üçü Bosna, biri İran vatandaşı. Yaralıların hayati tehlikesinin de bulunmadığı belirtildi.

Çatışmanın neden yaşandığı ise belirsizliğini koruyor.

Geri Dön 09 Ekim 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN