Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Temmuz 2023 Cuma

Başbakan Nehammer: Koalisyon erken dağılmayacak

Avusturya Başbakanı Karl Nehammer, ÖVP-Yeşiller koalisyonunun dağılması ve erken seçime gidilmesinin ihtimal dışı olduğunu söyledi.

Avusturya Başbakanı Karl Nehammer, Bakanlar Kurulu’nun yaz tatilinden önceki son toplantısının ardından yaptığı basın açıklamasında, ÖVP-Yeşiller koalisyonunun dağılması ve erken seçime gidilmesinin ihtimal dışı olduğunu aktardı. 

Nehammer, salgın ve savaş nedeniyle 3,5 yıldır devam eden krizler karşısında hükümetin gerekli ve etkili önlemler aldığı yönünde görüş bildirdi, ÖVP-Yeşiller işbirliğinin ‘pozitif bir denge’ oluşturduğunu söyledi. 

Bakanlar Kurulu, yaz tatilinden sonra ilk defa 25 Temmuz’da toplanacak. Ulusal Konsey’in bir sonraki oturumu ise 12 Eylül’de başlayacak.

Geri Dön 07 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN