Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
16 Ocak 2023 Pazartesi

Aynı yerde, 15 dakika arayla iki kadına bıçaklı saldırı

Avusturya’nın başkenti Viyana’da 21 yaşında bir kadının bıçaklı saldırıya uğradığı yerde 15 dakika sonra 14 yaşındaki bir kız çocuğu saldırıya uğradı. 

Viyana’da polisi harekete geçiren bir olay yaşandı. Mistelbach Spreizergasse’de cuma günü saat 17.30 sularında 14 yaşındaki bir kız öğrenci, yirmili yaşlardaki bir erkeğin bıçaklı saldırısına uğradı. Kendini savunan öğrencinin yaralandığı ancak durumunun iyi olduğu bildirildi.

Viyana polisine göre, aynı yerde, bu saldırıdan 15 dakika önce 21 yaşındaki bir kadın daha bıçaklı saldırıya uğradı. Kurier’de yer alan habere göre bu iki saldırgan farklı kişiler olabilir. Edinilen bilgilerde 14 yaşındaki öğrenciye saldıran kişinin 1.80 boylarında, orta yapılı, koyu kapitone bir ceket ve gri eşofman giydiği belirtiliyor. 21 yaşındaki kadına saldıran kişi ise 1.70 boylarında, orta yapılı, koyu renkli kalın kapitone bir ceket ve koyu renkli pantolon giyen biri olarak betimlendi.

Mistelbach Polis Müfettişliği, olay hakkında bilgisi olanların 059133-3260 numaralı telefonu aramasını istedi.

Geri Dön 16 Ocak 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN