Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
01 Ocak 2023 Pazar

Avusturya’da haftanın öne çıkanları

Bu hafta Avusturya gündeminde öne çıkanları sizin için derledik…

Maaşlar artacak: Avusturya’da yeni yılda maaşlara ortalama yüzde 7, emekli maaşına ise ortalama yüzde 8,3 zam gelmesi bekleniyor.

Haberin detayları

Kayak merkezinde çığ felaketi: Avusturya’daki bir kayak merkezinde çığ düştü. 10 kişi çığ altında kaldı. Ölen yok, 1’i ağır 4 yaralı var.

Haberin detayları

İltica başvuruları rekor kırdı: Avusturya’ya 2022 yılında 102 bin iltica başvurusu yapıldı. Kıbrıs’tan sonra kişi başına en çok mülteci düşen AB ülkesi oldu. Mültecilerin çoğunun Afganistan, Suriye ve Ukrayna’dan olduğu; yüzde 91’inin ise erkek ve 18-25 yaş aralığında olduğu aktarıldı.

Haberin detayları

Geri Dön 01 Ocak 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN