Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
12 Şubat 2023 Pazar

Avusturya, Türkiye’nin yanında

Avusturya’dan Türkiye’deki deprem bölgesine arama-kurtarma çalımaları için askerler gönderildi, yardım kampanyaları başlatıldı.

Türkiye'deki deprem felaketi için Avusturya'nın gönderdiği kurtarma ekibi en çok yıkıma uğrayan illerden biri olan Hatay'da arama kurtarma çalışması başlattı.

Avusturya, Türkiye'ye 85 asker, 6 kurtarma köpeği, 4 arama kurtarma uzmanı ve sağlık personelinden oluşan bir ekip gönderdi.

Avusturyalı ekip, Hatay'da arama kurtarma çalışmaları başlattı. 

Avusturya’da Nachbar in Not (Komşu Zor Durumda) Vakfı ve devlet televizyonu ORF, Türkiye ve Suriye’de depremlerden etkilenenler için ortak bir yardım kampanyası başlattı. 

Telekom şirketi A1, Türkiye ve Suriye’ye tüm aramaların 10 Şubat'a kadar ücretsiz yaptı.

Geri Dön 12 Şubat 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN