Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Mart 2023 Çarşamba

Avusturya Havayolları’nda uyarı grevi: Onlarca uçuş iptal

Avusturya Havayolları çalışanları, salı günü yapılan sendika toplantısında oybirliğiyle uyarı grevi kararı aldı. 

Şirket, grevin 36 uçuşun iptal olması veya rötar yapmasına yol açacağı konusunda uyarıda bulundu, yaklaşık 1.800 yolcunun durumdan etkileneceğini aktardı. 

Havayolu personelini temsil eden Vida Sendikası’ndan Yvonne Heuber, çalışanların talepleri karşılanmazsa yakın gelecekte başka grevlerin de düzenlenebileceğini dile getirdi.

Avusturya Havayolları ve sendikalar, toplu sözleşme müzakerelerinde ekim ayında bir ön anlaşmaya varmıştı. Ancak Heuber, üzerinde anlaşılan maaş zammının mayısa kadar yürürlüğe girmeyeceğini, ve enflasyonun ekim ayından bu yana daha da arttığını vurguladı. 

Geri Dön 08 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN