Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Mart 2024 Perşembe

Avusturya Havayolları, sendika temsilciliğine dava açacak

Avusturya Havayolları, sendikanın grev kararına ihtiyati tedbir koydurmak için mahkemeye gidiyor. Şirket, işyeri sendika temsilciliğine dava açacak.

Avusturya Havayolları, 8 Mart Cuma günü, işyeri sendika temsilciliğinin (Betriebsversammlung) toplantısı nedeniyle, en az 150 uçuşun iptal edildiğini duyurmuştu. Şirket yönetimi tarafından bugün yapılan açıklamada, söz konusu iptallerden 15 bin 800’den fazla yolcunun etkilendiğini, iş yeri sendika temsilciliğinin kararına ihtiyati tedbir koyduracağını ve konuyu yargıya taşıyacağını duyurdu. 

Sendika temsilciğinin, 1 Mart’tan toplantı yaptığına dikkat çeken şirket yönetimi, 8 Mart’ta yeni bir toplantı yapmanın ve uçuşları aksatmanın sorumsuzluk olduğunu savundu, "Bu şirkete karşı açık bir başkaldırıdır" denildi.

Şirket yönetimi, iptallerden etkilenen yolcuların müşteri hizmetleriyle iletişime geçmesi gerektiğini duyurdu.

Geri Dön 07 Mart 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN