Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Haziran 2023 Salı

Anket: NEOS seçmeni en zengin, SPÖ seçmeni en fakir

Avusturya’da yapılan bir anket, farklı partilerin seçmenlerinin ortalama malvarlığını ortaya çıkardı. 

Ankete göre, liberal görüşlü NEOS seçmeni, ortalama 415 bin avro malvarlığa sahip. Sosyal Demokrat Parti seçmenlerinin ortalama serveti ise 224 bin avroyla listenin en altında. 

Konut Finansmanı ve Tüketim Anketi’ne (HFCS) göre, iktidar partisi ÖVP’nin seçmenleri, ortalama 347 bin avro malvarlığıyla ikinci sırada. 

Aşırı sağcı FPÖ seçmenlerinin ortalama serveti ise ortalama 341 avro. Ancak FPÖ seçmenleri arasında standart sapma çok yüksek; seçmenlerin küçük bir bölümü milyoner, yarısından fazlasının net malvarlığı ise 75 bin avronun altında. 

Geri Dön 27 Haziran 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN