Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Temmuz 2023 Çarşamba

Anket: Avusturya, dünyanın en arkadaş canlısı olmayan ülkesi

Göçmen organizasyonu InterNations tarafından yapılan araştırmaya göre, göçmenlerin gözünde en az arkadaş canlısı ülke Avusturya. 

Anket: Avusturya, dünyanın en arkadaş canlısı olmayan ülkesi

Gurbetçilerin çalıştıkları ülkelerde ne kadar memnun olduklarını ölçen 'Expat Insider Studie 2023’e göre, Avusturya’da yaşayan yabancılar, kendilerini ‘oldukça yalnız’ hissediyor. 53 ülkenin değerlendirildiği listede, Avusturya, göçmenlerin bakış açısından ‘ülkeye aidiyet hissetme’ konusunda sondan ikinci, ‘vatandaşların samimiyeti’ konusunda ise sonuncu ülke oldu. 

Avusturya, yaşam standartları, ulaşım, doğa, ve sağlık hizmetleri konusunda ise göçmenlerden yüksek not aldı. 

En çekici ülke Meksika

Araştırmaya göre, gurbetçiler için en çekici ülke Meksika. Göçmenler, başta Meksikalıların cana yakınlığı olmak üzere, konut piyasası ve maaşlar gibi birçok sebepten dolayı bu ülkeyi tercih ediyor. 

Geri Dön 12 Temmuz 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN