Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Nisan 2023 Perşembe

Almanya’daki grev, Avusturya’yı da etkileyecek

Almanya'da, ücret artışı ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle cuma günü düzenlenecek demir yolu grevi, Avusturya'daki tren seferlerini de etkileyecek.

Almanya’da demir yolu işçileri sendikası EVG, ücret artışları ve çalışma koşulları konusunda devam eden anlaşmazlıklar nedeniyle, cuma sabahı ülke genelinde greve gidileceğini duyurdu. Almanya’daki grev, Avusturya’daki tren seferlerini de etkileyecek. 

Almanya’da cuma sabaha karşı 03.00’ten öğlen 11.00’e kadar sürmesi planlanan grev, Avusturya’dan Almanya’ya ve Almanya’dan Avusturya’ya yapılacak tren seferlerinin aksamasına sebep olacak. Avusturya Federal Demir Yolları (ÖBB), Almanya-Avusturya arasında perşembe gecesi ve cuma sabahı yapılacak tren seferlerinin büyük bölümünün iptal olacağını aktardı.

Geri Dön 20 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN