Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Ocak 2024 Perşembe

Almanya’daki grev, Avusturya’yı da etkiledi

Almanya’da dün başlayan büyük grev, Avusturya’yı da etkiledi. Almanya’ya gidiş-dönüş seferleri iptal edildi ve Almanya bağlantılı trenlerde rötarlar yaşandı.

Almanya’daki grev, Avusturya’yı da etkiledi

Avusturya Demiryolları (ÖBB), zorunlu olmayan yolculukların ertelenmesini tavsiye etti. ÖBB, 22 Ocaktan önce satın alınan biletlerin iptal ve iade edilebileceğini bildirdi.  22 Ocak’tan sonra satın alınan biletlerin ise 5 Şubat’a kadar ve daha uzun sürelerde kullanılabileceği açıklandı. Westbahn’a ait trenlerde ise iptal olmadığı duyuruldu.

Alman demir yolları Deutsche Bahn, uzun mesafeli trenlerin yüzde 80’inde iptal beklendiğini açıklamıştı. Orta Avrupa, Polonya ve İskandinavya üzerinden yapılan Avrupa yük taşımacılığının yanı sıra Hollanda ve Belçika’daki limanların da eylemden etkilenmesi bekleniyor.

 

Geri Dön 25 Ocak 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN