Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
17 Nisan 2023 Pazartesi

600 bin avroluk zarara yol açan olaylarda tutuklama

Avusturya'nın başkenti Viyana'da, en az 18 farklı mücevher hırsızlığı olayında, 100 bin avrosu maddi hasar olmak üzere 600 bin avroluk zarar veren şahıs tutuklandı.

Viyana’da 20 yaşındaki Afgan uyruklu bir kişi, Aralık 2022-Mart 2023 tarihleri arasında bir dizi soyguna karıştı. Kuyumculara girerek değerli mücevherler çalan hırsız, toplamda 600 bin avroluk zarara neden oldu. Bunun 100 bin avrosu, dükkanlara verilen maddi hasar.

Viyana Polisi’nden yapılan açıklamaya göre; en az 18 farklı hırsızlık olayıyla suçlanan şahıs tutuklandı. Soruşturmayı, Viyana Eyaleti Kriminal Polis Bürosu Merkez Şubesi yürütüyor.

Zanlı ayrıca, Neubau bölgesinde bulunan bir Asya restoranında bulunan ATM’yi çalıntı bir gaz tüpüyle havaya uçurmakla da suçlanıyor.

Geri Dön 17 Nisan 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN