Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Mart 2024 Pazartesi

16 bodrum katını su altında bırakan gence hapis cezası

Avusturya'da geçtiğimiz yıl, bir hafta içerisinde 16 binanın bodrum katını su altında bırakan gence 1 yıl şartlı hapis cezası verildi.

16 bodrum katını su altında bırakan gence hapis cezası

Avusturya'nın Burgenland eyaletinde yer alan Eisenstadt bölge mahkemesinde gerçekleşen bir duruşmada, Nisan 2023'te bir hafta boyunca 16 bodrum katını sular altında bırakan 25 yaşındaki bir genç, bir yıl şartlı hapis cezasına çarptırıldı. Suçlamalar arasında, Oberwart yerleşim kooperatifinin (OSG) eski çalışanı olan genç, Eisenstadt'taki üç konut kompleksinde muslukları kestiği, vanaları ve armatürleri söküp suyu açık bırakarak mülke 100 bin avro üzerinde hasar vermekten suçlu bulundu.

Soruşturma sürecinde, şüphelinin bir başkası üzerine şüphe çekmeye çalıştığı, ancak ifadelerindeki tutarsızlıklar nedeniyle kendisinin de şüpheli hâle geldiği ortaya çıktı. Mahkeme, delil zincirine dayanarak, genç hakkında şartlı hapis kararı verdi. Zararın OSG'ye yaklaşık 27 bin avro, sigorta şirketine ise 78 bin avro olduğu belirlendi.

Geri Dön 25 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN