Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Ocak 2023 Cuma

1 Nisan'da kiralara zam gelecek

Avusturya'da 1 Nisan'da gelecek kira zammı sebebiyle Avusturya İşçi Odaları Birliği, kira artış oranının sabitlenmesini istedi. 

Avusturya İşçi Odaları Birliği, nisan ayında konut ve kiralara yeniden zam geleceği uyarısı yaptı. 1 Nisan'dan itibaren kira endekslerinin (Richtwertmieten) yüzde 8,6 artması bekleniyor. Artışlardan yaklaşık 776 bin hane etkilenecek. Birlik, Avusturya genelinde yıllık ek masrafların 65 metrekarelik bir daire için ortalama 490 avro artmasını bekliyor. 90 metrekarelik bir daire için yıllık ortalama kira artışı Viyana'da 620 avroya, Vorarlberg’de  960 avroya kadar çıkabilecek.

Kira artış oranının yıllık yüzde 2 ile sınırlandırılmasını isteyen Birlik, kısa süreli kontratlara son verilmesi çağrısında bulundu. 

Geri Dön 20 Ocak 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN