Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Haziran 2023 Pazartesi

Zelensky, Almanya'ya teşekkür etti

Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelensky, Rus işgali altında olan Herson’daki bir mühimmat deposunun imha edilmesi haberinden sonra yaptığı açıklamada Almanya'ya teşekkür etti. 

Ukrayna ordusu, geçtiğimiz günlerde Rus işgali altında olan Herson bölgesinde bir mühimmat deposunu imha ettiğini duyurdu. Odessa yönetimine göre oldukça önemli olan bu deponun imhasının ardından, Ukrayna Devlet Başkanı Zelensky, yaptığı video paylaşımında Batılı ortaklarına yardımlarından dolayı teşekkür etti. 

Zelensky, konuşmasında yakın zamanda 64 Patriot hava savunma füzesini teslim edeceğini duyuran Almanya’ya ayrıca değindi. Ukrayna Başkanı "Almanya, insanların hayatını, Rus füze terörüne karşı korumada değişmeyen gücünüz için teşekkür ederim" sözlerini kullandı. 

Almanya Büyükelçisi Oleksii Makeiev daha önce yaptığı açıklamada Ukrayna’nın daha fazla Batı desteğine ihtiyacı olduğunu vurgulamıştı. Makeiev, "Batı’nın desteği hayatta kalmamız için gerekli ancak şu anki destek yeterli değil" demişti. 

Geri Dön 19 Haziran 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN