Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
04 Mayıs 2023 Perşembe

Zelenskiy Berlin’e geliyor

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, Almanya’yı ziyaret edecek.

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy'nin 13-14 Mayıs'ta Almanya'yı ziyaret edeceği bildirildi.

Tagesspiegel'ın Berlin polisine dayandırdığı haberde; Zelenskiy’nin, Berlin Havalimanı'nın askeri bölümüne indikten sonra Ritz-Carlton Oteli'nde konaklayacağı aktarıldı.

Zelenskiy’in Almanya programı

Ziyaret nedeniyle otelin bulunduğu Potsdamer Platz çevresinde en yüksek güvenlik seviyesi uygulanacak. 14 Mayıs'ta Zelenskiy, Almanya Başbakanı Olaf Scholz tarafından askeri törenle karşılanacak. İki lider görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenleyecek.

Zelenskiy, Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier ile de görüştükten sonra helikopterle Aachen kentine hareket edecek ve burada Uluslararası Şarlman Ödülü'nü alacak.

Geri Dön 04 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN