Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Ekim 2023 Salı

ZDF binası ile 7 okula bomba ihbarı

Almanya’da ZDF televizyon kanalına ve farklı eyaletlerdeki 7 okula asılsız bomba ihbarı yapıldı.

Almanya'da ZDF binası ile Baden-Württemberg, Bavyera, Kuzey Ren-Vestfalya ve Thüringen'de bulunan 7 okula bomba tehdidi geldi, ancak herhangi bir olumsuz durum yaşanmadı.

Mainz şehrindeki ZDF televizyon kanalına yerel saatle 08.20 civarında e-mail yoluyla bomba ihbarı yapıldı. Binanın tahliye edildiği ve yaklaşık 600 çalışanın bir buçuk saat boyunca dışarıda bekletildiği bildirildi. Polis, binada gerçek bir tehlike olmadığını belirtti ve bomba imha ekipleri ile köpeklerle güvenlik kontrolü yaptı.

Aynı gün, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Regensburg, Cham, Solingen, Wuppertal ve Erfurt şehirlerinde bulunan en az 7 okula da sabah saatlerinde bomba tehdidi geldi. Okullar güvenlik nedeniyle boşaltıldı ve güvenlik ekipleri binaları aradı. Şimdiye kadar herhangi bir olumsuz olay yaşanmadı ve yetkililer olayı araştırıyor.

Geri Dön 24 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN