Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Ocak 2024 Çarşamba

Yurt dışı çıkış yasağı olan İranlı yönetmenlerin filmi Altın Ayı adayı

Yurt dışına çıkış yasağı bulunan İranlı yönetmenler Behtaş Senayi ve Meryem Muakkdem'in filmi Benim Sevgili Kekim, Berlin Film Festivali'nde Altın Ayı'ya aday gösterildi.

İranlı yönetmenler Behtaş Senayi ve Meryem Mukaddem'in filmi "Benim Sevimli Kekim," Berlin Film Festivali'nde Altın Ayı ödülüne aday gösterildi. İran'da "sisteme karşı propaganda ve ulusal güvenliğe karşı eylem" gerekçesiyle yurt dışına çıkış yasağı bulunan yönetmenlerin ortak yapımları arasında yer alan film, 74. Berlin Film Festivali'nde "En İyi Film" dalında aday olarak seçildi. Behtaş Senayi ve Meryem Mukaddem'in yönettiği film, 20 film arasında Altın Ayı ödülü için yarışacak.

"Benim Sevimli Kekim," kadın haklarının sınırlı olduğu bir ülkede yaşayan bir kadının özlemlerini konu alıyor. Yönetmenlerin festival katılımı henüz belirsizliğini koruyor.

Geri Dön 24 Ocak 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN