Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Mart 2024 Perşembe

Yolcu otobüsü devrildi: En az 5 ölü, 20 yaralı

Saksonya'da bir yolcu otobüsünün kaza yapması sonucu en az 5 kişi öldü, 20 kişiyse yaralandı.

Almanya'nın Saksonya eyaletindeki Leipzig şehri yakınlarında, Flixbus şirketine ait bir yolcu otobüsü kaza yaparak devrildi. Sabah saatlerinde Berlin'den Zürih'e seyahat ederken Nürnberg durağına varmadan meydana gelen kazada en az 5 kişi hayatını kaybetti ve en az 20 kişi yaralandı.

Saksonya Polisi, kazanın A9 Otoyolu'nda Wiedmar ve Schkeuditzer Kreuz kavşakları arasında gerçekleştiğini, olay yerinde 53 yolcu ve iki şoför bulunduğunu belirtti.

Leipzig Polis Sözcüsü Olaf Hoppe, kazanın nedenine dair incelemelerin sürdüğünü ve yaralıların helikopterle hastanelere taşındığını açıkladı. A9 Otoyolu'nun kazanın ardından uzun süre trafiğe kapalı kalabileceği, çalışmaların akşama kadar süreceği bildirildi.

Bu bölümde Mayıs 2019'da da benzer bir kaza yaşanmış ve bir kişi hayatını kaybederken 70'ten fazla kişi yaralanmıştı.

Geri Dön 28 Mart 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN