Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Nisan 2023 Perşembe

Yola çıkacaklar dikkat: Radar maratonu başladı

Avrupa genelinde her yıl yapılan radar maratonu başladı. Belirlenen noktalarda hız sınırı kontrolleri gerçekleştiriliyor. 

Avrupa genelinde, belirlenen noktalarda hız sınırı kontrolleri başladı. RTL’nin aktardığına göre, Bazı ülkeler ek kontrolleri bir gün ile sınırlarken, Almanya’da Kuzey Ren Vestfalya, Baden Württemberg, Mecklenburg Vorpommern, Saksonya Anhalt ve Saksonya’da 23 Nisan’a kadar sürecek. Bavyera, Brandenburg ve  Hessen’daysa yalnızca 21 Nisan Cuma günü yapılacak. Berlin, Bremen ve Saarland eyaletleri ise bu yıl uygulamaya katılmayacaklarını duyurdu. 

Radar noktaları özellikle okul, kreş ve huzur evlerinin önünde artırıldı. Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, Bavyera’da geçtiğimiz yıl, tüm ölümcül trafik kazalarının dörtte birinden fazlasının aşırı hız nedeniyle yapıldığını söyledi. 

Bir sonraki radar maratonun ise bu yıl içinde 7-13 ağustos tarihinde yeniden yapılacağı duyuruldu. 

Geri Dön 20 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN