Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Aralık 2022 Salı

Yılın en sevilen siyasetçisi Söder

Yapılan son ankete göre 2022 yılında Almanya’da en sevilen siyasetçi CSU Lideri ve Bavyera Başbakanı Markus Söder oldu.

Yılın en sevilen siyasetçisi Söder

BILD gazetesi adına INSA araştırma şirketi tarafından yapılan ankete göre, Almanya’da bu hafta sonu genel seçim olsa CDU/CSU’nun yüzde 27 oy alarak seçimlerden en güçlü parti çıkacak.

Ankete göre, SPD yüzde 21, Yeşiller yüzde 17, Almanya için Alternatif (AfD) yüzde 14, FDP yüzde 8, Sol Parti’nin ise yüzde 5 oy alacak.

En sevilen siyasetçi Söder

Ankette katılanların yüzde 39’u 2022 yılında Almanya’nın en sevilen siyasetçisi olarak CSU lideri ve Bavyera Başbakanı Markus Söder’i gördü. Söder’i, yüzde 36’lık destek ile ile Federal Dışişleri Bakanı Yeşiller Partili Annalena Baerbock ve SPD’li Başbakan Olaf Scholz izledi. 

Geri Dön 27 Aralık 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN