Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
08 Mayıs 2023 Pazartesi

Yeşiller'in hedefi ilkokulu 6 yıla çıkarmak

Yeşiller Partisi'nin cumartesi günü düzenlediği konferansta, hedef olarak, ilkokulun 4 yıldan 6 yıla çıkarılması konusunda karar alındı.

Wittenberg'de düzenlenen Yeşiller Partisi konferansında, Yeşillerin katılımı ile kurulacak olası bir eyalet hükûmetinde siyasi hedeflerin nasıl olacağı tartışıldı. 

Eğitim politikalarına odaklanılan konferansta, ilkokulun 4 yıldan 6 yıla çıkarılması konusunda ortaklaşıldı. Aynı zamanda öğretmenlik mesleğine yatay geçiş yapan kişilerin daha fazla desteklenmesi ve ek ödemeler verilmesine karar verildi. 

MDR’nin aktardığına göre konferansta aynı zamanda otoyollarda ve federal yollarda uygulanan kamyon geçiş ücretlerinin eyalet, ilçe ve belediye yollarında da uygulanmasına karar verdiler. Bu gelirle, yolların bakım ve onarımının yapılacağından bahsedildi. 

Geri Dön 08 Mayıs 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN