Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Şubat 2023 Cuma

Yeşiller seçmeni bile öneriye karşı

Almanya’da yapılan bir anket sonucuna göre, Yeşiller seçmenlerinin yüzde 63’ünün yaşadıkları yerde park yeri sayısının azaltılmasına karşı oldukları ortaya çıktı.

Berlin’de Yeşiller Partisi park yerlerinin sayısının yarıya indirilmesini önerdi. Öneri üzerine, Almanya’da BILD gazetesi adına INSA araştırma şirketi tarafından bir anket düzenlendi. Anket sonucuna göre ise Yeşiller seçmenlerinin yüzde 63’ünün yaşadıkları yerde park yeri sayısının azaltılmasına karşı oldukları ortaya çıkarken Almanya genelinde ise karşı çıkanların sayısının yüzde 67’ye yükseldiği görüldü.

Almanların yüzde 55'i araba yollarının bisiklet yoluna dönüştürülmesine karşı çıkarken; Yeşil seçmenlerinin yüzde 61’ü bu kararı destekliyor.

Geri Dön 17 Şubat 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN