Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Haziran 2023 Pazartesi

Yeşiller Parti konferansında göç ve iklim gündemi

Hessen eyaletinde gerçekleştirilen Yeşiller Parti konferansında göç, iklim değişikliği ve enerji dönüşümü gibi konular gündeme geldi. 

Ekonomi Bakanı Habeck ve Dışişleri Bakanı Baerbock parti konferansına katılarak konuşma yaptı. 

Yeşiller Partili Ekonomi Bakanı Habeck konferansta yaptığı konuşmada yüzde yüz yenilenebilir enerjinin yaygınlaşması ve bunun uygun fiyatlı olması gerektiğini vurguladı. Habeck konuşmasına değişiklik yaratmak için toplumun rızasının alınması gerektiğinin, siyasi çoğunluğun önemli olduğunun üstünde durdu.

Dışişleri Bakanı Baerbock ise göç politikaları üzerine yaptığı açıklamada mülteci alım sürecinde çocuklara ve ailelere ayrıcalık tanınmasını eleştirdi.

Geri Dön 19 Haziran 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN