Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Mart 2023 Cumartesi

Yenilenebilir enerji elektrik talebini artırabilir

Almanya’da doğal gaz ve mazotla ısınma döneminin sona erip ‘yenilenebilir enerji’ döneminin başlamasının ardından elektriğe olan talep artabilir.

Almanya’da doğal gaz ve mazotla ısınma dönemi yakın zamanda sona ereceği, fosil kaynakların yerini yenilebilir enerjinin alacağı konuşulurken Federal Ağ Ajansı tarafından yayımlanan bir makalede, devletin 2024 yılından itibaren ısı pompaları ve elektrikli arabaları şarj etmek için kullanılan elektriği paylaştırmak zorunda kalabileceği anlatıldı.

BILD'in haberine göre, uzmanlar yeni kurulacak sistemlerde kullanılacak ısı pompaları nedeniyle elektriğe olan talebin artabileceğini bildirdi.

Müller: Elektrik karneye bağlanabilir

Konuya ilişkin bir görüş de CSU’lu Stefan Müller’den geldi. Müller Bild’e verdiği demeçte elektriğin karneye bağlanabileceğini öne sürerek “Almanya gelişmekte olan ülkeler sınıfına gerileyecek” dedi.

Geri Dön 04 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN