Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Ağustos 2023 Pazartesi

Yaz ortasında kış: Reutlingen’e dolu yağdı

Reutingen’de geçtiğimiz cuma günü dolu fırtınası gerçekleşti. Fırtınanın ardından şehir merkezinde yerler karla kaplandı. Şehir, yazın ortasında adeta kışı yaşadı.

Geçtiğimiz cuma günü öğleden sonra Reutingen’de gerçekleşen dolu fırtınasının ardından şehir merkezi karla kaplandı. Belediyeden gelen açıklamaya göre dolu fırtınasının ardından şehrin bazı noktalarında kar yüksekliği 30 santimetreye ulaştı. Bazı kanalizasyon giderleri tıkandı, yeraltı garajlarına ve bodrumlara su doldu. 

"Olağanüstü bir durum değil"

Alman Hava Durumu Servisi ise hava olayının 'olağanüstü olmadığını' açıkladı. Ancak uzmanlar yaz ortasında gerçekleşen dolu yağışının Reutlingen gibi şehir merkezlerinden ziyade daha çok kırsal alanlarda gerçekleştiğinin altını çizdi. 

Fırtınadan dolayı yaralanma yaşanmadı 

Şehrin itfaiyesi, yağışlar nedeniyle kimsenin yaralanmadığını ancak personellerinin 120'den fazla çağrıya müdahale ettiğini açıkladı. Fırtına başladığında araçlarında olan kişilerin fırtınanın durmasının ardından kar kümelerinin oluşması ile araçlarında mahsur kaldığı açıklandı.  

Geri Dön 07 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN