Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
14 Şubat 2023 Salı

Yardım kampanyalarına yoğun katılım sürüyor

Almanya'da, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenenlere yardım etmek için düzenlenen kampanyalar yoğun katılımla devam ediyor.

Yardım kampanyalarına yoğun katılım sürüyor

Alman Hava Kuvvetleri tarafından yapılan açıklamada, deprem bölgesine ulaştırılmak üzere Türkiye'ye 9 kargo uçağı gönderildiği 10, 11 ve 12'nci kargo uçaklarının da hazırlandığı bildirildi. Gönderilen 187 tondan fazla acil ihtiyaç malzemesi içinde jeneratör, kamp yatağı, çadır, ısıtıcı ve battaniye gibi malzemeler yer alıyor.

Almanya'da 900'den fazla caminin bağlı bulunduğu Diyanet İşleri Türk İslam Birliğinin (DİTİB) başlattığı yardım kampanyasına yapılan nakit yardım miktarı 20 milyon avroyu aştı.

Belediye başkanı lahmacun yaptı

Almanya'nın Aşağı Sakaonya eyaletine bağlı Osnabrück kenti yakınlarındaki DİTİB Melle Mimar Sinan Camisi'nin depremzedeler için düzenlediği yardım kampanyasına katılan Melle Belediye Başkanı Jutta Dettmann, önlük giyerek lahmacun yaptı.

Dettmann, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Depremzedeler için Melle halkının büyük dayanışmasını yaşama fırsatı buldum. Doğal afet kurbanlarını desteklemek için düzenlenen kampanyayı desteklemekten mutlu oldum" değerlendirmesinde bulundu.

Geri Dön 14 Şubat 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN